2014 Yılında Cezaevine Giren Deniz Seki Özgürlük İçin Saatleri Sayıyor

Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan Esenyurt'ta saklandığı evde gözaltına alınıp Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'ne gönderilen Deniz Seki'nin özgürlüğüne saatler kaldı.

2014 Yılında Cezaevine Giren Deniz Seki Özgürlük İçin Saatleri Sayıyor
2014 Yılında Cezaevine Giren Deniz Seki Özgürlük İçin Saatleri Sayıyor Kanaltürk Haber

'Uyuşturucu temin etmek' suçlamasıyla yargılanan ve suçlu bulunan  Deniz Seki, 2014 yılından bu yana kaldığı  Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nden yarın akşam saatlerinde tahliye oluyor.

2009 yılında jandarmanın düzenlediği uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan  Deniz Seki, hakkında uyuşturucu ticareti yapmak suçlamasıyla  İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen ilk davada serbest bırakılıp hakkında tutuksuz yargılanma kararı çıkarılmıştı.

YAKALAMA KARARI ÇIKARTILDI

Ancak bir süre sonra mahkeme tarafınca  Deniz Seki hakkındaki karar bozuldu ve şarkıcı hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Mahkeme  Deniz Seki'nin yakalama kararını tutukluluğa çevirdi.  Deniz Seki aleyhine 18 Şubat 2010 tarihinde uyuşturucu ticaretine yardım etmek suçlamasıyla 8 yıl hapis cezası istendi. Ayrıca davayı yöneten savcı,  Deniz Seki'nin uyuşturucu madde kullanmak suçundan tedavi edilmesine ve denetimli serbestlik uygulanmasına karar verilmesini istedi.

"BEN SADECE İÇİCİYİM"

Davada  Deniz Seki'nin eski sevgilisi  Hüsnü Şenlendirici'nin de ifadesine başvuruldu. 24 Şubat 2010 tarihinde görülen davanın ardından  Deniz Seki,  Bakırköy Kadın ve Çocuk Tutukevi'ne götürüldü. Savcıya verdiği ifadede  Deniz Seki, ''Ben sadece içiciyim. Ticaret yapmadım'' sözlerini sarf etti.

İZİN KAYBETTİRDİ

47 yaşındaki  Deniz Seki, cezaevinde geçirdiği 218 günün ardından 2 Kasım 2010 tarihinde görülen ilk duruşmada tahliye edildi. Ancak  İstanbul 12. Ağır Ceza Mahkemesi, 6 yıl 3 ay hapis cezası onanan ve dava dosyasını İnfaz Savcılığı'na gönderilen şarkıcı  Deniz Seki hakkında yakalama kararı çıkardı. Yakalama kararının ardından şarkıcı izini kaybettirdi.

15 Kasım 2014'te  Esenyurt'ta saklandığı evde gözaltına alındı. Çıkarıldığı mahkemece tutuklanan  Deniz Seki 16 Kasım 2014'te tekrar cezaevine gönderildi.

deniz seki esenyurt uyuşturucu cezaevi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlişkiye girdiği adamın, penisini ısırdı
İlişkiye girdiği adamın, penisini ısırdı
Ehliyet ve pasaport alacaklar için süre uzatıldı. Dikkat! İşlemler bir süre daha Emniyet Genel Müdürlüğü’nden yapılabilecek
Ehliyet ve pasaport alacaklar için süre uzatıldı. Dikkat! İşlemler bir süre daha Emniyet Genel Müdürlüğü’nden yapılabilecek