İGDAŞ uyardı!

Kar geliyor: Meteoroloji tarih verdi

İGDAŞ uyardı!
İGDAŞ uyardı! Kanaltürk Haber

Değişen hava koşulları vatandaşların aklına kar ne zaman yağacak sorusunu getiriyor. Metoroloji Genel Müdürlüğü'nden edinilen bilgilere göre yurudun bazı kesimlerinde kar yağışı bekleniyor. Günün erken saatlerinde meteoroloji İstanbul'a ilerleyen günlerde kar yağacağının bilgisini verdi. İGDAŞ ise kuvvetli lodos ile ilgili uyarılarda bulundu. Peki İstanbul'a kar ne zaman yağacak? İşte 2 Aralık hava durumu ve 5 günlük tahmin.

Ülkenin birçok kesiminde kar yağışı bekleniyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden edinilen bilgilere göre İstanbul’a da kar yağacak. İGDAŞ da İstanbul’daki vatandaşları karbonmonoksit zehirlenmelerine karşı uyardı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığının Marmara Bölgesi'nde ve İstanbul'da, yağışlı havanın etkisiyle batı bölgesinden başlayarak hissedilir derecede azalacak. Peki İstanbul’da kar ne zaman yağacak? Haberimizden 1, 2 Aralık ve 5 günlük hava durumunu öğrenebilirsiniz.

EGE’DE FIRTINA

Kuzey Ege’de rüzgarın; Perşembe günü (30.11.2017) öğle saatlerinden itibaren, Güney Ege’de Cuma akşam saatlerinden itibaren kuvvetini artırarak güney ve güneydoğu yönlerden 6 ila 8 kuvvetinde (60-75 km/saat) fırtına, Kuzey Ege’de yer yer 9 kuvvetinde (90 km/sa) kuvvetli fırtına şeklinde esmesi bekleniyor. Fırtınanın Pazar günü (03.12.2017) akşam saatlerinde etkisini kaybetmesi tahmin ediliyor.

İSTANBUL'A İGDAŞ'TAN LODOS UYARISI

İstanbul'da bugün etkili olan lodos sebebiyle İGDAS'dan uyarı geldi. İGDAS'ın abonelerine SMS olarak gönderdiği uyarıda, etkili lodos sebebiyle yaşanılabilecek karbonmonoksit zehirlenmeleri için uyarda bulunuldu.

istanbul hava durumu kar igdaş metoroloji
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çiğli şehitlerine veda
Çiğli şehitlerine veda
Kısıklı Meydanı, “Kısıklı Milli İrade Meydanı” oldu
Kısıklı Meydanı, “Kısıklı Milli İrade Meydanı” oldu