İBB’den flaş açıklama!

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi, İBB’nin ücret tarifelerinin bir kısmında 2018 yılında zam yapmama kararı aldı. Zam yapılmayacak ücretlerin arasında İSPARK da bulunuyor.

İBB’den flaş açıklama!
İBB’den flaş açıklama! Kanaltürk Haber

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi, Aralık ayı toplantılarının son oturumunda 2018 yılı Ücret Tarifesi oybirliği ile kabul edildi. İBB Meclisi AKP Grup Başkan Vekili Temel Başalan, ücret tarifelerinin çok büyük bir kısmına 2018 yılında zam yapılmayacağını açıkladı. Karara göre İSPARK ücretleri, Mezarlıklar Müdürlüğü, Deprem ve Zemin İnceleme Müdürlüğü, Sağlık ve Hıfzıssıhha Müdürlüğü, Koruma Uygulama ve Denetim Müdürlüğü, Basın Yayın Müdürlüğü, Acil Yardım ve Can Kurtarma Müdürlüğü, Kütüphane ve Müzeler Müdürlüğü, İşletmeler Müdürlüğü'nün fiyat tarifelerinde zam olmayacak.

SERVİSLERE ÖZEL DÜZENLEME

Toplu Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü'nün fiyat tarifelerinin birçok kaleminde, Gelirler Müdürlüğü'nün ilan-reklam-stant ücretlerinde, Planlama Müdürlüğü'nün bazı kalemlerinde de zam yapılmayacak. Toplu Ulaşım Müdürlüğü de servisçilerin 1. derece akrabalarına devir işlemlerinden ücret almayacak.

ŞEHİT YAKINLARINA ÜCRETSİZ TİYATRO

2018 yılında başlayarak şehitlerin 1. derece yakınları ile gazilere, Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü'nün sinema ve tiyatro biletleri ile Şehir Tiyatroları biletlerini ücretsiz olacak.

2018’DE ZAM YOK!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi, Aralık ayı toplantılarının son birleşiminde, İBB´nin ücret tarifelerinin çok büyük bir kısmına 2018 yılında zam yapılmaması onaylandı. Ayrıca, kültürel etkinlikler ile tiyatroların şehitlerin 1. Derece yakınları ile gazilere ücretsiz olması da kararlaştırıldı. Her iki karar da meclis üyelerinin oy birliğiyle alındı. Alınan kararlarla ilgili meclise bilgi veren İBB Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Temel Başalan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi´nin ücret tarifelerinin çok büyük bir kısmına 2018 yılında zam yapılmayacağını söyledi. Başalan; İSPARK Ücretleri, Mezarlıklar Müdürlüğü, Deprem ve Zemin İnceleme Müdürlüğü, Sağlık ve Hıfzıssıhha Müdürlüğü, Koruma Uygulama ve Denetim Müdürlüğü, Basın Yayın Müdürlüğü, Acil Yardım ve Can Kurtarma Müdürlüğü, Kütüphane ve Müzeler Müdürlüğü, İşletmeler Müdürlüğü´nin fiyat tarifelerinde zam yapılmayacağını açıkladı.

ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER ÜCRETSİZ

Toplu Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü´nün fiyat tarifelerinin birçok kaleminde, Gelirler Müdürlüğü´nün ilan ve reklam ücretleri ve stant ücret kalemlerinde, Planlama Müdürlüğü´nün bazı kalemlerinde de zam yapılmayacağını ifade eden Başalan, “Yeni bir uygulamayla Toplu Ulaşım Müdürlüğü´nde servisçilerin 1. Derece akrabalar arasındaki devir işlemlerinde ücret alınmayacak” dedi.

2018 yılında başlayacak ikinci bir yeni uygulamayla, şehitlerin 1. Derece yakınları ile gazilere, Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü´nün sinema ve tiyatro biletleri ile Şehir Tiyatroları biletlerinin ücretsiz olacağını belirten Başalan, “Şehit yakınlarımız ve gazilerimiz kültürel etkinliklerimizi ve tiyatro oyunlarımızı ücretsiz takip edebilecek” diye konuştu.

İBB İspark ücretleri AKP 2018 İSPARK kanaltürk kanaltürkhaber kanaltürk televizyon tiyatro istanbul büyük şehir belediyesi sinama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlişkiye girdiği adamın, penisini ısırdı
İlişkiye girdiği adamın, penisini ısırdı
Ehliyet ve pasaport alacaklar için süre uzatıldı. Dikkat! İşlemler bir süre daha Emniyet Genel Müdürlüğü’nden yapılabilecek
Ehliyet ve pasaport alacaklar için süre uzatıldı. Dikkat! İşlemler bir süre daha Emniyet Genel Müdürlüğü’nden yapılabilecek