Apple iPhone'lar için iOS 10.3 Beta Resmi Güncellemesi yayınladı

Apple’ın yakın zaman içinde çalışması sonucu yeni güncel beta sürüm olan iOS 10.3 beta güncellemesini resmi sitesinde yayınlandı.

Apple iPhone'lar için iOS 10.3  Beta Resmi Güncellemesi yayınladı
Apple iPhone'lar için iOS 10.3  Beta Resmi Güncellemesi yayınladı Kanaltürk Haber
Apple kullanıcılarına kısa zaman içinde büyük yenilikler sunan İOS 10.3’ün kayda değer bir kaç yeni özelliği dikkat çekiyor.
 
Appe ilk olarak, sistem yeni sürüm güncellemesiyle ile birlikte, iPhone’u Bul uygulamasına AirPods api desteği getiriyor. Artık uygulama aracılığı ile, AirPods kablosuz kulaklıkların da artık konumunu görmeniz mümkün.
 
Güncel apple güncelleme sonrası dosya sisteminin hayata geçirildiği iOS 10.3 update sürümünde, bu değişikliği fark etmeniz pek mümkün değil. Mobil haritalar uygulamasında, bir konumun hava durumu simgesine kısa süreli basılı tuttuğunuzda, artık kolaylıkla hava durumu tahminine de ulaşılabiliyor. Ayrıca İphone iOS 10.3’te, otomobilinizi park ettiğiniz yeri işaretleme özelliği de kullanıcılara kullanıma sunulmuş bulunmakta.
 
İOS CarPlay’uygulamısına bazı yenilikler getirildiğini bildirdi.
 
En son güncelemesi olan kurulumu iOS 10.3’ü, Ayarlar – Genel – Yazılım Güncelleme yolunu takip ederek indirip telefonunuzu güncelleye bilirsiniz.
 
Apple üreticisi, iOS 10.3 güncelleme ile birlikte, masa üstü laptoplar olam üzere macOS 10.12.4 Sierra sürümünü, watchOS 3.2 sürümünü ve tvOS 10.2 güncel sürümünü de kullanıcılarına sundu.
İOS CarPlay apple iphone iOS 10.3 güncellemesi update beta kanaltürk teknoloji
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İphone kullanısıcı     2017-04-01 İphone son güncellemenden sonra sistemi berbat etti ekranı sağ kaydırınca açılma özelliği kayboldu nasıl geri getirecem fikri olan bar mı? Eski İOS sürümüne dönmek istiyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlişkiye girdiği adamın, penisini ısırdı
İlişkiye girdiği adamın, penisini ısırdı
Ehliyet ve pasaport alacaklar için süre uzatıldı. Dikkat! İşlemler bir süre daha Emniyet Genel Müdürlüğü’nden yapılabilecek
Ehliyet ve pasaport alacaklar için süre uzatıldı. Dikkat! İşlemler bir süre daha Emniyet Genel Müdürlüğü’nden yapılabilecek