Hülya Koçyiğit ABD’de ameliyat oluyor

Türk Sineması'nın efsane ismi Hülya Koçyiğit tedavi olmak için gittiği Amerika'da ameliyat oluyor. Akciğer kanserine yakalanan ünlü sanatçı, paylaştığı mesajla, "Her zaman güzel dileklerinizle yanımda olduğunuzu hissettirdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Var olun" dedi.

Hülya Koçyiğit ABD’de ameliyat oluyor
Hülya Koçyiğit ABD’de ameliyat oluyor Kanaltürk Haber

Sanatçı, akciğerinin sağ üst lobundaki kanserli bölge için, New York’taki bir hastanede Türkiye saati ile saat 18:00’de (bugün) operasyona girecek.

Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla tüm sevenlerinden dua beklediğini ifade eden Koçyiğit haberi şöyle duyurdu: ”Bugün benim için zor bir gün. Sizlere güzel haberler vermeyi umut ederek yazıyorum. Hala New York’tayım. Akciğerimin sağ üst lobundaki kanserli bölge için Presbyterian Hospital’da Dr. Nasser Altorki ve ekibi tarafından gerçekleştirilecek ameliyata gireceğim birazdan. Sizlerden, benim için dualarınızı esirgememenizi umut ediyorum. Her zaman güzel dileklerinizle yanımda olduğunuzu hissettirdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Var olun.”

Ünlü oyuncu Hülya Koçyiğit'e akciğer kanseri teşhisi konuldu. Akciğerlerinden bir süredir rahatsız olan Koçyiğit, New York'ta ameliyata alınacak.

ABD'de bulunan ünlü sanatçıya, akciğer kanseri teşhisi konmasının ardından ameliyat kararı alındı. Bugün ameliyat olacak olan Koçyiğit, sevenlerinden dua istedi.

hülya koçyiğit abd kanser tedavi sosyal media
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çiğli şehitlerine veda
Çiğli şehitlerine veda
Kısıklı Meydanı, “Kısıklı Milli İrade Meydanı” oldu
Kısıklı Meydanı, “Kısıklı Milli İrade Meydanı” oldu