Darbe Gecesi Dayak Yiyen Eski Yaveri 10 Ay Sonra Görüntülendi

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın darbe girişiminin ardından tutuklanan emir subayı Levent Türkkan 10 ay sonra ilk defa görüntülendi. Türkkan yakalandığında yüzündeki morluklarla gündeme gelmişti.

Darbe Gecesi Dayak Yiyen Eski Yaveri 10 Ay Sonra Görüntülendi
Darbe Gecesi Dayak Yiyen Eski Yaveri 10 Ay Sonra Görüntülendi Kanaltürk Haber

FETÖ'nün çatı davasında ikinci günden bomba ifadeler gelirken darbeden sonra tutuklu generaller de objektiflerin önünde kelepçeli halde boy gösterdi. O isimlerden biri de Levent Türkkan'dı.

YÜZÜNDEKİ MORLUKLARLA HATIRLANIYOR

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar'ın darbe girişiminin ardından tutuklanan emir subayı Levent Türkkan 10 ay sonra ilk kez görüntülendi. Levent Türkkan'ın darbe gecesinde yüzündeki morluklar kameralara yansımıştı. FETÖ hesabına Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'ı dinleyen ve odasına böcek yerleştirmekle suçlanan Levent Türkkan verdiği ilk ifadelerde bomba itiraflarda bulunmuştu. Levent Türkkan'n Çatı davasında vereceği ifade de büyük önem taşıyor.

HAPİSTE TOPARLANMIŞ

Levent Türkkan'ı darbe gecesinden sonra objektiflere yansıyan görüntüsüyle hatırlanıyordu. 10 ay sonra kelepçeli olarak objektiflere yansıyan Levent Türkkan hayli toparlanmış göründü.

darbeci yaver fetö terörizm genel kurmay hulusi akar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çiğli şehitlerine veda
Çiğli şehitlerine veda
Kısıklı Meydanı, “Kısıklı Milli İrade Meydanı” oldu
Kısıklı Meydanı, “Kısıklı Milli İrade Meydanı” oldu