Son dakika: Kadri Demirel bıçaklanarak damadı tarafından öldürüldü

Yeni Akit gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni Kadri Demirel, İstanbul Başakşehir'deki evinde damadı tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

Son dakika: Kadri Demirel bıçaklanarak damadı tarafından öldürüldü
Son dakika: Kadri Demirel bıçaklanarak damadı tarafından öldürüldü Kanaltürk Haber

Medyatava’nın edindiği bilgiye göre; Yeni Akit gazetesinin Genel Yayın Yönetmenliği’ni yürüten Kadir Demirel, damadı tarafından bıçaklanarak hayatını kaybetti.

MedyaTava'nın edindiği bilgiye göre; Yeni Akit gazetesinin Genel Yayın Yönetmenliği'ni yürüten Kadir Demirel, damadı tarafından bıçaklanarak hayatını kaybetti.

Başakşehir'de meydana gelen olayda; kızıyla damadının arasında ailevi nedenlerle çıkan tartışmaya müdahil olan Demirel, damadı tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Olayda Demirel'in kızı da ağır yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Kadir Demirel'in damadı Cemil Karanfil ise olaydan sonra kayıplara karıştı.

KADRİ DEMİREL KİMDİR?

Yeni Akit'in sitesinde yer alan biyografisine göre Kadri Demirel; 1961 yılında Niğde’de doğdu. İlkokulu Kayseri’nin Yeşilhisar kazasında, İmam-Hatip Lisesini Niğde’de, üniversiteyi de Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde okudu. Fakültedeyken Milli Gazete’de işe başladı. 5 yılı aşkın bir süre Milli Gazete’de çalıştıktan sonra Sabah’a geçti ve oradan askere gitti.

Askerlik dönüşü Zaman Gazetesi’nde işe başladı. Orda politika editörlüğü, Avrupa yayın sorumluluğu, Orta Asya Türk Cumhuriyetleri ve gazetelerinin yayımlanmasında öncülük etti; 1998 yılında Moskova Zaman’da Genel Yayın Yönetmenliği yaptı. 2000 yılında Zaman’dan ayrılan Demirel, Yeni Şafak Gazetesi’nde 5 yılı aşkın süre Yazı İşleri Koordinatörü, 8 yıl da Bölge Haberleri Müdürü olarak görev yaptı. 2014 Kasımı’nda Yeni Şafak’tan ayrıldı. Aynı ay içinde Yeni Akit’te Yazı İşleri ve Yayın kurulu Üyesi olarak göreve başladı. 14 Mart 2016’da ise Yeni Akit’te Genel Yayın Yönetmeni oldu.

Medyatava bıçaklı saldırı yeni akit gazetesi Kadir Demirel öldürüldü Cemil Karanfil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çiğli şehitlerine veda
Çiğli şehitlerine veda
Kısıklı Meydanı, “Kısıklı Milli İrade Meydanı” oldu
Kısıklı Meydanı, “Kısıklı Milli İrade Meydanı” oldu